Фільм Сарабджит (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Біографічний фільм про життя індійського фермера Сарабджита Сінгха, який жив у маленькому провінційному містечку на кордоні з Пакистаном. Він був з бідної сім’ї, тому грошей на навчання не було І він залишився неписьменним, але зате він вправно працював на полях, так як з самого дитинства працює на плантаціях. Одного разу, так само як і зазвичай він працюючи в полі випадково перетнув кордон Пакистану, де його тут же затримали прикордонники і звинуватили в тому, що він збирається здійснити теракт, тому що вони бачили як він щось шукав у лісі, а потім повернувся з порожніми руками, хоча насправді фермер шукав свіжу траву для своєї худоби.

Незабаром хлопця винесли найвищий вирок, навіть не вислухавши його протести і переконання в своїй невинності, до того ж на нього вішають ще парочку злочинів, до яких він взагалі не має ніякого відношення. За скоєння цілої серії вибухів суд виніс Сарабджиту Сінгху смертельний вирок. Оскарження цієї справи йшло дуже довго, і головний герой провів в ув’язненні близько двадцяти років.

Вдасться чи родичам Сарабджита довести справу до кінця, довівши, що органи правосуддя помилково звинуватили в цьому злочині? Фільм Сарабджит (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Омунг Кумар
В ролях: Рандіп Лиха, Айшварія Рай Баччан, Річа Чадда, Даршан Кумар, Shiwani Saini, Анкита Шривастава, Анкур Бхатія, Арбаз Алі Кхан, Чаранприт Сінгх, Trishaan Singh


загрузка...