Історія розгортається за класичним сценарієм: друзі, одолжившие гроші для мафіозі. Неможливість віддати борг і, як наслідок, розплата за це. Але як саме будуть розвиватися події такій неоднозначній ситуації? Все почалося з того, як чотири друга вирішили відкрити свою справу. На перший погляд — безпрограшна справа, але для старту їм потрібно сорок тисяч доларів. Звідки взяти цю суму? Трохи поміркувавши, хлопці та вирішують позичити її у Едді, місцевого кримінального авторитета. Гроші вкладені, залишається чекати прибутку. Але ні, у цих хлопців все пішло не так. І коли прийшов час віддавати борг, у них не було ні прибутку, ні сорока тисяч інвестиції, які вони посіли у Едді.

Тепер у хлопців великі проблеми: Едді — небезпечний тип і вимагає свої гроші назад. Пояснивши йому ситуацію, вони виявилися заручниками становища, і тепер друзі в чималій боргу у мафіозі. Він пропонує їм угоду: борг в обмін на послугу. Друзі не з тих хлопців, хто хоче зв’язуватися з криміналом, але інших варіантів у них немає. Домовленість є домовленість, і щоб не бути винними Едді їм потрібно вкрасти одного негра і потримати його в заручниках пару-трійку днів. На перший погляд справа не дуже складна, так і покарання особливого за це не повинно бути. Ось тільки Едді промовчав про те, що цей негр — син ватажка банди.

Тепер друзів чекають проблеми, набагато істотніше, ніж борг Едді. За ними полює не тільки поліція, але вся негритянська банда. Ось тут ось і починається все саме цікаве. Фільм Секс мода диско (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеймс Крамп
В ролях: Джоан Бак, Підлогу Караникас, Майкл Чоу, Грейс Графом, Тіна Чоу, Пет Кливлэнд, Боб Колачелло

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress