Фільм Ще одна з роду Болейн (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли-то королівська родина жила щасливо, у них підростала улюблена дочка і вони були впевнені у швидкому появі сина. Їхній родині був необхідний спадкоємець, адже він буде надією і опорою Англії. Йшли роки, але довгоочікуваний дитина так і не з’являвся на світло. Дружина Генріха VIII, кілька разів вагітніла, але пологи були трагічними і це позначалося на відносинах між подружжям. На цей раз все було також, хлопчик помер при пологах. Найближче оточення короля, знаючи його стан, починає займатися пошуками коханки для свого пана. Ця дівчина повинна бути з дворянського роду Говардов.

Розуміючи, що незабаром безліч знатних пологів будуть пропонувати своїх дочок на цю вельми почесну роль, один з вельмож короля, пропонує свою дочку. Хоч дівчина Анна і відноситься до роду Болейн, але вона дуже красива і безумовно сподобатися королю. Батько знає, що завдяки такій угоді, він здобуде багатство і вплив. Спочатку Ганна обурюється цієї ідеї, вона боїться за свою репутацію. Розуміє, що він може кине її і вона не зможе вийти заміж. Але родичі переконують її в зворотному, і вона погоджується. Фільм Ще одна з роду Болейн 2008 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Витративши чималі кошти на підготовку будинку до приїзду короля, сімейство з хвилюванням очікує такого важливого для них події. Ганна згадуючи слова батьків мріє про своє майбутнє життя, адже навіть покинута, вона зможе вийти заміж за маркіза або герцога.

Режисер: Джастін Чадвик
В ролях: Наталі Портман, Скарлетт Йоханссон, Ерік Бана, Джим Стерджесс, Ана Торрент, Марк Райлэнс, Крістін Скотт Томас, Девід Морріссі, Джуно Темпл, Едді Редмейн


загрузка...