Бути Олімпійською чемпіонкою — мрія кожного спортсмена, але не всім вдається досягти бажаного. Найжахливіше, коли у спортсменів відбуваються дуже серйозні травми, які не дозволяють повноцінно займатися улюбленою справою. Однією з головних героїнь це прекрасно відомо. У фільмі «Щосили», вам належить познайомитися з двома дуже талановитими дівчатами, які з раннього дитинства були кращими подругами. З трьох років Айла і Аріна займалися гімнастикою і мріяли, що зможуть завоювати медалі на Олімпійських іграх.

Вони наполегливо йшли до своєї мети, тренувалися не покладаючи рук, дівчатка вірили в те, що зможуть бути першими, але для Аріни першість стане під величезним питанням. І ось настав час взяти участь в дуже важливих змаганнях, в яких Айла просто неперевершено виконує свою програму. А ось Аріні вдається в буквальному сенсі підкорити публіку і своїх суддів. Дівчатам вже було по чотирнадцять і перед Ариной відкриваються прекрасні перспективи. Як не сумно, але всі плани руйнуються в одну мить, коли героїня разом зі своєю мамою виявилася в автомобільній катастрофі. Такого закінчення кар’єри Аріна не планувала, але хоч як крути не всі в її силах.

Під питанням тепер не те що спорт, а й повноцінне життя в майбутньому. Чи зможе героїня справитися зі своєю бідою? На скільки у дівчини багато сил і внутрішньої енергії, щоб знову увійти в ритм свого життя? Фільм Щосили (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шон Цистерна
В ролях: Ана Голджа, Дженніфер Білз, Сара Фішер, Ашанті Бромфилд, Роббі Грем-Кунц, Ламар Джонсон, Courtney Van Wirdum, Дженні Сермония, Рамона Мілано, Нік Бейлли

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress