загрузка...


Нещодавно влади оволоділи важливою інформацією, яка може перевернути весь світ з ніг на голову. Мова йде про впливову людину по імені Саддам Хусейн, який за деякими даними є напарником найвідоміших терористів на планеті. Разом з ними чоловік може займатися створенням зброї, здатної знищити все людство. Проте не всі люди виявляються настільки категоричними. Наприклад, співробітники одного газетного видавництва, де працюють виключно професійні журналісти, вважають це думка помилковим. Головних героїв чекає незабутня пригода, в ході якого вони дізнаються про свого подальшого життя.

Журналісти і репортери готові піти на все, щоб отримати дійсно цікавий матеріал з першоджерел, а не матеріал, заснований на чутках і легендах. На даний момент головні герої займаються важливою справою, щоб показати всім людям, що останнім часом пропагандистської інформації виявилося занадто багато. Це означає, що не можна сліпо вірити всьому, що пишуть в газетах і говорять по телевізору. Фільм Шок і трепіт 2017 дивитися в хорошій якості HD.

Перед тим, як робити поспішні висновки, необхідно спочатку перевірити джерела, щоб не нарватися на відверту брехню. Ніхто не знає, як закінчиться життя цих сміливців, які готові піти на все, щоб убезпечити життя людей з усього світу.

Режисер: Роб Райнер
В ролях: Джеймс Марсден, Вуді Харрельсон, Джессіка Біл, Роб Райнер, Мілла Йовович, Томмі Лі Джонс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress