Джаннет Уоллс – маленька білява дівчинка, якій пощастило і не пощастило народитися одночасно в незвичайній родині. Пощастило, тому що батьки оточують турботою і всіляко оберігають свою дитину, незважаючи на те, що вони люди особливого ґатунку. Мати – творча натура, не чурающаяся флиртов з іншими чоловіками при живому чоловікові. Батько ж частенько прикладається до пляшки і вічно витає в країні мрій, якими ділиться зі своєю дочкою. Він розповідає безліч чарівних історій, а Джаннет слухає його розкривши рот і захоплюючись красою, що розцвітає в її уяві.

Папа робить все, щоб Уоллс-молодша не зіткнулася з жорстокістю світу за вікном, і вибудовує навколо неї невидимий скляний замок, всередині якого лише вона, мама з батьком і купа дивних оповідань. Не пощастило, тому що взаємодіяти з реальним світом маля так і не навчилася. Нікому направити її на початку самостійного шляху, і виросла в тепличних умовах Джаннет залишається одна на цілій планеті. Фільм Скляний замок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчина не в силах прийняти нову реальність, але і у минуле повернутися вона не може. Рішення одне – виїхати якнайдалі. Героїня так і чинить, придбавши квитки у далекий і галасливий Нью-Йорк.

Режисер: Дестин Креттон
В ролях: Брі Ларсон, Вуді Харрельсон, Наомі Уоттс, Макс Грінфілд, Елла Андерсон, Чандлер Хед

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress