загрузка...


Історія оповідає про реальну людину, яка була членом елітного підрозділу морської піхоти. Дія розгортається під час вторгнення американських військ до Іраку в 2001 році. Кріс Кайл відправився на фронт в якості добровольця, ризикуючи своїм життям. Він сподівався послужити на благо батьківщини, не боячись страшної смерті. Як і більшість інших солдатів, він був справжнім патріотом. Юнак вірив, що його дії здатні допомогти мирним громадянам, забезпечити їм безпечне проживання та щасливе майбутнє. Будучи справжніми професіоналом, він швидко заробив авторитет у товаришів.

Герой був першокласним снайпером, який чудово справлявся з поставленими завданнями. Вбиваючи десятки людей, він отримав прізвисько «Диявол». Незважаючи на те, що в Техасі його чекала сім’я, Кріс вирішив залишитися на ще один термін. Війна більше не здавалася йому небезпечною справою, а перетворилася на роботу. Вбивство людей не викликала особливого страху, ставши рутинним. Фільм Снайпер (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Герой пробув в Іраку довгих 4 терміни, протягом яких зумів не тільки виконати своє головне бажання, але і зрозуміти всю суть того, що відбувається. Йому належало розчаруватися у власних ідеалах і побачити справжнє обличчя смерті.

Режисер: Клінт Іствуд
В ролях: Бредлі Купер, Сієнна Міллер, Кайл Галлнер, Коул Конис, Бен Рід, Еліз Робертсон, Люк Саншайн, Трой Вінсент, Брендон Сальгадо, Кейр О ‘ Доннелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress