загрузка...


На початку 19 століття дівчині було не належить думати про кар’єру або інших заняттях, крім вдалого заміжжя. Віра жила в сім’ї, де дотримувалися саме таких поглядів. А вона дуже хотіла стати письменницею. Вона обожнювала читати сучасників і навіть робила начерки в своєму щоденнику. Для продовження свого улюбленого заняття, їй потрібно було вчинити вчитися далі. Кращим місцем був Оксфорд, причому там талант дівчини відразу відзначили. Якщо батьки не вірили в настрій віри, то молодший брат Ерік завжди її підтримував. Незабаром вона почала помічати, що його друзі приділяють їй увагу.

Один з них був наполегливим. Звали його Роланд. Після того, як він сказав, що не має нічого проти жінок у сфері письменства, він став більше подобається Вірі. Поступово Їхні стосунки все більше міцніли, вони мріяли про спільний вступ до навчального закладу і про весілля. Але всі плани порушила почалася війна. Ерік і Роланд пішли на фронт захищати свою країну. Обидва хлопці загинули на війні. Віра не залишилася осторонь від такої події, вона пішла на курси медсестер, щоб надавати допомогу пораненим.

Дівчина мріяла про весілля, про майбутнє, яке вже ніколи не настане, але іноді так приємно зануритися у спогади, де немає болю і страждань, де є місце світлого і мирного життя. Фільм Спогади про майбутнє (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеймс Кент
В ролях: Алісія Вікандер, Кіт Харінгтон, Терон Еджертон, Колін Морган, Емілі Уотсон, Домінік Уест, Хейлі Етвелл, Міранда Річардсон, Джоенна Скэнлэн, Рейчел Редфорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress