Франшиза про винахідливого і чарівному шпигуна підкорила серця мільйонів по всій земній кулі. Одним з виконавців цієї ролі був Джордж Лезенбі, який і розповідає свою історію в картині «Стати Бондом». Перед глядачем пронесеться калейдоскоп подій, деякі будуть вельми комічні, інші драматичні. В 3 роки майбутній актор переніс багато операцій через проблеми з нирками. Лікарі зробили невтішні висновки — хлопчик навряд чи доживе до 12, але вони сильно помилилися.

Усвідомлюючи можливість швидкої смерті, герой намагався спробувати все. Навчаючись у школі, він не був прикладом для наслідування, часом роблячи капості та розіграші. У підлітковому віці здобув славу дамського угодника. Коли ж не отримав проміжний атестат, пішов працювати автомеханіком до дядька. Спостерігаючи за продавцями машин, Джордж побачив, як ті добре заробляють, і вирішив не відставати. Успішно перекваліфікувавшись, на одній з вечірок він познайомився з Белінда, і закохався з першого погляду.

Палкі стосунки закінчилися, коли дівчина переїхала в Англію, куди кинувся і Лезенбі. Там він влаштувався продавцем автомобілів. Кар’єра культового персонажа почалася зовсім раптово. Фільм Стати Бондом (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джош Грінбаум
В ролях: Джордж Лезенбі, Джеймс Уолш, Jason Maybaum, Келлі Лестер, Нэйтан Лавджой, Саванна Джуді, Меттью Майкл Джостен, Тересса Лієн, Джош Лоусон, Брендан Кауфман

загрузка...