Майже всі релігії проти гомосексуалізму, а жителі величезної кількості країн не розуміють сучасних тенденцій і толерантності. Для них це здається дикістю і хворобою. А ті, хто виділяється з натовпу і намагається щось довести або ж самі зграю меншістю, пізнають на собі безліч мук. Але ті, хто має доступ до Інтернету і телебачення, ще можуть як-небудь обороняти свої позиції. А що робити тим, хто живе в дали від цивілізації, так ще й в сім’ї баптистів, які зневажають таких людей? Цим же питанням задався Джеррард Конлі, головний герой фільму. З дитинства він не був схожим на інших. Хлопчик відчував потяг до своєї статі, ігноруючи протилежний.

Ніхто не звертав на це увагу, всіх було все одно на хлопця. До того ж, до нього всі ставилися зневажливо й презирливо ще до того, як, подорослішавши, він зізнався у своїй орієнтації батьків. Після цього моменту в житті хлопчини почалося справжнє пекло. Всі його вчорашні друзі відвернулися від нього, боячись бути «совращенными». Він міг дружити тільки з дівчатами, але і вони не рахували його за людину. Що говорити про сім’ю, яка була шокована новиною і не знала, що робити з таким «щастям». Але незабаром рішення знайшлося.

Вони дізналися про якийсь курс психотерапії, який обіцяв вилікувати всі відхилення, якими б не були. Зневірені батьки не знайшли іншого виходу і відправили сина до лікаря. Фільм Стерта особистість (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джоел Едгертон
В ролях: Лукас Хеджес, Ніколь Кідман, Рассел Кроу, Медлін Клайн, Віктор Маккей, Девід Джозеф Крейг, Трой Сиван, Емілі Хинклер, Девін Майкл, Метт Бурк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress