загрузка...


Автомобілі давно заполонили все, що тільки можливо. Мільярди машин різної ціни і престижності їздять по дорогах, які подібно павутині розповзлися по країнах і континентах. Нові моделі, які створюють геніальні конструктори і дизайнери на багатотисячних підприємствах, виходять щороку. За ними буквально полюють мільярдери з Лос-Анджелеса. Саме це місто Каліфорнії стало втіленням мрії і метою для цих людей. А якщо ще проїхатися по місцевому автобану на машині, якої немає більше ні в кого, то життя і зовсім прожите не дарма. Джон упевнений, що саме він зможе створити втілення їх найзаповітніших бажань. Він дуже талановитий. Геніальний і амбітний хлопець задумав неможливе.

Майже в поодинці, з небагатьма однодумцями він хоче створити неймовірно потужну, елегантну машину, що поєднує в собі кращі якості всього, що було створено за сотню років. Довгі роки він виношував свої плани, малював ескізи, креслення, придумував нові вузли і агрегати. Обставини були проти. Для цього потрібні величезні гроші і віра в свої сили і можливості. Фільм Тачка на мільйон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Нарешті, все склалося на його користь. Команда під його керівництвом приступила до роботи. Це буде унікальний, єдиний у своєму роді екземпляр, який обійдеться комусь просто в неймовірну суму.

Режисер: Нік Хемм
В ролях: Лі Пейс, Ерін Моріарті, Джуді Грір, Джейсон Судейкіс, Корі Столл, Джастін Барта, Майкл Кудлиц, Тара Саммерс, Іддо Голдберг, Юдзі Окумото

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress