загрузка...


У той час, коли німці напали на територію Європи, деякі мирні країни до такого кроку були не готові. Вони навіть не могли протистояти військам Гітлера, тому повинні були здатися або ж укласти деякі угоди. Загарбники з Німеччини поневолили народи. Вони все ближче і ближче наближалися до кордонів великої Великобританії. Але чого ж вони хотіли там добитися. Світ дивиться на той жах і не розуміє, як будуть розвиватися подальші події. У той же час вибори на англійському парламенті виграє партія Черчілля.

Проходить деякий час і він стає прем’єр-міністром. Він критикують діяльність країни. Він домагається управління всіма військовими формуваннями. Подібні зміни сприяють результативним діям армії по обороні деяких державних кордонів. Черчілль думає захищати країну, позиції ні в якому разі не можна віддавати.

Черчілль бореться з членами парламенту, які уклали угоду з гітлерівцями. Про те змові стає відомо небагато заздалегідь, завдяки чому неминуче вдається запобігти. «Темні часи» (2017) дивитися онлайн безкоштовно в відмінній якості.

Режисер: Джо Райт
Актори: Лілі Джеймс, Гарі Олдман, Бен Мендельсон, Крістін Скотт Томас, Стівен Діллейн, Семюел Уест, Ханна Стіл, Рональд Пікап, Анна Барнетт, Ніколас Джонс

загрузка...