Фільм Тінейджер на мільярд (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У далекому вже від нас 2002-му році хлопцю по імені Топу виповнилося шістнадцять років, коли він успішно запустив свій перший стартап. Підліток зробив гроші на онлайн-іграх, чий ринок тоді перебував на ранньому підйомі і обіцяв відмінні дивіденди від просування нових продуктів в даному сегменті. В школу Топ вже приїжджав на власній машині – і на відміну від багатьох своїх однолітків, заробив на неї самостійно. Через рік, у сімнадцять років Топ стає відомий як засновник вельми прибуткового підприємницького справи – торгівля смаженими каштанами, вельми популярними в раціоні і гастрономічних вишукуваннях його співвітчизників.

Але незабаром молода людина опиняється перед вельми неприємною життєвою проблемою: його власний батько терпить фіаско у бізнесі, якому присвятив не один рік своїх праць і вкладень. Тепер на сім’ї висить борг у сорок мільйонів бат (місцевій валюті), який змушує припинити таку вигідну торгівлю смаженими каштанами. Але Топ не здався й уперто вирішує почати своє сходження по щаблях бізнес-успіху спочатку.

У дев’ятнадцять років він стає великим постачальником водоростевих чіпсів для торгової мережі Таїланду, погашаючи всі борги сім’ї. Фільм Тінейджер на мільярд (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Songyos Sugmakanan
Актори: Потран Чиративат, Сомбунсак Ниомсири, Валанлак Кумсуван


загрузка...