загрузка...


Джону Толкіну належало стати великим письменником-класиком, який відкрив для читачів дивовижний і неповторний світ епічного фентезі. Він написав найвідомішу серед світової спільноти книголюбів книгу, що стала основою для створення не менш відомої кіноепопеї «Володар кілець». Його твори наповнені неповторною глибиною, справляють незабутнє враження на людей, кардинально змінюючи їх сприйняття навколишнього світу. Заслужений літературний успіх прийшов до талановитого романіста через багато років після пережитих трагічних подій. Саме вони спонукали знаменитого автора на опис фантастичних, неймовірних пригод вигаданих героїв.

Особливої уваги варті юнацькі роки майбутньої знаменитості, які були перенасичені всілякими подіями і яскравими емоційними переживаннями. Юність тоді ще звичайного хлопчини припала на період, що передує Першій світовій. Непростий час був нелегким, що посилювався для Толкіна рано наступив сирітством. Підліток в силу особливостей свого характеру, не зміг влитися в колектив більш активних однокласників, опинившись в числі шкільних ізгоїв. Він намагається знайти справжніх друзів в середовищі ровесників-аутсайдерів, що піддаються нескінченним знущанням і принизливим жартам.

Йому пощастило зустріти перше кохання, випробувавши справжні, раніше незнайомі почуття, що допомагають знайти творче натхнення для написання літературних творів. Фільм Толкін (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Будинку Карукоскі
В ролях: Лілі Коллінз, Ніколас Холт, Мімі Кін, Женев’єв о’рейлі, Пем Ферріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress