Фільм Томан (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зденек Томан в період Другої світової війни очолював уряд Чехословаччини у вигнанні. Після закінчення війни і падіння фашистського режиму він повертається в рідну країну і стає помітною фігурою завдяки своїм контактом у Великобританії. Він вступає в комуністичну партію і допомагає партії з фінансуванням. Зустрівши одного разу Рудольфа Сланського, він під його напором займає пост глави Чехословацької розвідки. Згодом Томан проводить зачистку комуністичної партії від супротивників режиму. У 1948 році в Чехословаччині до влади позбавляються від Томана. Зденек керував розвідкою Чехословаччини в період з 1945 по 1948 рік, але, на жаль, сам став жертвою нового режиму.

Під час його керівництва відбувалося очищення партії від шпигунів за допомогою провокацій, велася активна робота з ворогами комуністичної партії. Незважаючи на роботу, Томан вів активне особисте життя і був палким чоловіком, який любив жінок. Фільм Томан (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Доля Томана досить суворо з ним обійшлася, привівши його в підсумку до страшної загибелі, але народ Чехії та Словаччини завжди буде пам’ятати героя, який багато зробив для становлення державності і свободи свого народу після закінчення Другої світової війни.

Режисер: Онджей Троян
В ролях: іржі Махачек, Катерина Вінтерова, Христина Бокова, Станіслав Майєр, Петро Ванек, Річка Держи, Яромир Дулава, іржі Дворжак, Мартін Фінгер, Аді Хайду


загрузка...