Фільм Тренер (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джим Уайт був у минулому професійним тренером, він виховував гравців американського футболу. Разом зі своєю сім’єю він прибув в невелике містечко під назвою Макфарленд. Основна частина населення цього містечка – мігранти з територією Латинської Америки. Колишній тренер починає працювати в місцевій школі, вже незабаром він зауважує, що його учні мають відмінні фізичні дані, а тому можна розвивати їх потенціал в майбутньому. Джим приймає рішення створити команду з гри в крос, отримуючи підтримку керівництва. Містечко в захваті від його задуму, адже раніше ніхто з Макфарленда не мав можливості брати участь у спортивних змаганнях.

Уйат займається підготовкою своїх хлопців, щоб вони змогли взяти участь у першому чемпіонаті з кросу в Каліфорнії. Джим раніше не займався легкою атлетикою, але у нього є величезна віра в своїх хлопців. Він вважає, що його вихованці, нехай ще і юні, але можуть стати істинним спортсменами, які доведуть усім, що можуть досягти чималих успіхів.

Команда тренується щодня. Навіть під час невдач, ніхто не зупиняється і не вішає носа, адже прийшла пора досягти бажаного! Фільм Тренер (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нікі Каро
В ролях: Кевін Костнер, Раміро Родрігес, Карлос Праттс, Джонні Ортіз, Рафаель Мартінес, Гектор Дюран, Серджо Авелар, Майкл Агеро, Діана-Марія Ріва, Омар Лейва


загрузка...