Ромі Шнайдер свого часу блищала на екранах телевізорів. Вона швидко набула приголомшливої популярності завдяки своєму таланту, акторським даним і красі. Її вихваляли і обожнювали. Шанувальники натовпами ходили за Ромі в надії отримати хоч краплю її уваги. І ось раптово жінка зникла з поля зору фотографів і операторів, журналістів і просто звичайних людей, які жити не могли без улюбленої актриси. Виявилося, що вона потрапила в наркологічний диспансер, але нікому про це не розповіла.

Для Ромі почалися дні, коли вона була змушена ховатися від людських очей і більше не сяє в променях слави. Актриса перебувала у страшній депресії і вважала, що її ніхто тут не знайде, проте один кореспондент все-таки виявив її і прийшов в клініку, щоб поговорити з Ромі. Настирливий чоловік пробився до неї і змусив дати йому інтерв’ю. Фільм Три дні з Ромі Шнайдер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З нього він дізнався, що Ромі далеко не така, якою її уявляли собі шанувальники, дізнавшись, що вона потрапила в диспансер. Вона ще була сповнена енергії і невблаганної пристрасті.

Режисер: Емілі Атеф
В ролях: Марі Баумер, Біргіт Мініхмайр, Чарлі Хюбнер, Роберт Гвіздек, Дені Лаван, Ян Груель, Крістофер Буххольц, Вікі Кріпс, Вінсент Фюрік, Луї Байлак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress