загрузка...


Стояв січень сімдесят першого року, коли розгорталися події, що вносять кардинальні зміни в налагоджене життя Стіва Маккуїна. Він доленосне приймає рішення про укладення чергової угоди з професійним агентом. Йому довелося провести важкий роздуми і глибокий аналіз власних бажань, щоб зважитися на непростий крок. Нещодавно голлівудська зірка в серйозний конфлікт вступила зі своїм компаньйоном, що до деякої натягнутості призвело у взаєминах. Тепер він погоджується брати участь у черговому проекті, якщо менеджер погодитися виконати певні умови. Маккуїн вимагає від агента допомоги в пошуках культового автомобіля, який на зйомках був використаний кінофільму «Буллітт», де він грав провідну роль.

Чоловік відправляється в тривалу, непросту подорож по безлюдних місцях. По дорозі він займається переосмисленням власного життя, починає приймати справжній стан справ, немов глянувши на власне існування чужими очима. Фільм У гонитві за Буллітом (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В голові картини виникають з не сформованого сімейного життя, серйозні грошові труднощі, які виникли через кар’єрний спад. Усвідомлення всіх помилок підштовхує на вчинення неоднозначних вчинків.

Режисер: Джо Едді
Актори: Андре Брукс, Джен Броберг, Доріан Чірілло, Кристал Міель Кассі, Ентоні Діліо, Оджі Дьюк, Денніс В. Холл, Метт Хоббі, Чантс Сімпсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress