Фільм У гонитві за щастям (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кріс Гарднер – темношкірий житель Сан-Франциско, день у день крутиться, немов білка в колесі, відчайдушно намагаючись прогодувати свою сім’ю. Головний герой працює торговим агентом, що реалізує спеціалізовані медичні апарати під назвою денситометр. Вся заковика в тому, що продукція хлопця практично не користується попитом через свою громіздкість і відчутною ціни. Не дивно, що кидається бідолаха по всьому місту, марно сподіваючись збути хоча б одну одиницю товару. В останні місяці голова сімейства і зовсім зіткнувся з безгрошів’ям, з-за чого спочатку від нього пішла дружина, а потім нещасного разом з маленьким сином Крістофером виселили з квартири за несплату.

Опинившись на вулиці, батько з сином змушені в терміновому порядку шукати тимчасове житло. У підсумку, вони ночували у притулку для бездомних і навіть в туалеті в міському метро. Вдень же Кріс відводив малюка в дитячий сад, а сам продовжував носитися, як очманілий, умовляючи лікарів придбати його апарат. Фільм У гонитві за щастям (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одного разу містер Гарднер вирішив кардинально змінити своє життя, вступивши в престижну брокерську контору на піврічний неоплачувану випробувальний термін. Чи зможе він добитися успіху на цьому нелегкому поприщі?

Режисер: Габріеле Муччіно
В ролях: Уілл Сміт, Джейден Сміт, Тенді Ньютон, Брайан Хау, Джеймс Карен, Ден Кастелланета, Курт Фуллер, Такайо Фішер, Кевін Уест, Джордж Чунг


загрузка...