Фільм У пошуках Вівіан Майєр (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Абсолютно детективний сюжет: молода людина розслідує, який дістався йому скарб — величезна кількість відзнятої плівки якимсь фотографом Вівіан Майєр. Він бачить її очевидний талант і хоче зрозуміти, у чому її секрет. Весь фільм не можеш відірватися від екрану, щоб не пропустити ні однієї фотографії і не втратити нитку, яка веде до того, яким же чином їй вдавалося зафіксувати на плівку саму життя. Яка тонка річ — успіх!?

Берете молодого допитливого і розумної людини, який до того ж лахмітник у четвертому поколінні і прекрасно орієнтується на аукціонах, додаєте до нього одну з найзагадковіших і талановитих жінок минулого покоління, що являє собою стовідсотковий літературний персонаж і розумієте, наскільки дивовижно тонка річ успіх будь-якої справи. Новий підхід до старої закваски. Трохи нагадує інший документальний фільм — недавню історію співака Чарльза Бредлі (Charles Bradley: Soul of America), став тим, ким він є, не тільки завдяки своєму дару, але завдяки молодому музиканту, распознавшему його талант і забезпечив його всією відсутньої обгорткою.

Ці історії красиві саме тим, що молоді люди вдихнули життя і необхідну форму, що вже відбувся і навіть настоявшийся прекрасний матеріал, який майже вже пішов у небуття. Фільм У пошуках Вівіан Майєр (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Малуф, Чарлі Сискел
В ролях: Вівіан Майєр, Джон Малуф, Даніель Арно, Симон Амеде, Марен Бэйлэндер, Ойла Бисс, Bindy Bitterman, Роджер Карлсон, Філ Донахью, Карен Френк


загрузка...