Фільм «У серце моря» розповість нам легенду про самих відважних і мужніх китобоях, які ведуть боротьбу за виживання вельми непростим і несолодким промислом. Але саме в ті часи моряки практично те й робили, що займалися видобутком великої кількості риби. Вельми важким промислом вважався забій китів, адже не всі хлопці наважувалися на такий непростий і дуже небезпечна справа. У молодих моряків просто не було виходу, для цього вони всіляко намагалися добути грошей, щоб їхні сім’ї могли вижити. У 1819 році знову зібралася молода команда, для того щоб вирушити в далеке плавання в морі за наступною здобиччю китів.

Американський корабель носив назву «Ессекс» саме він повинен був переправити моряків на берег. Команда нараховувала у своєму складі більше двох десятків китобоїв, молодих людей було достатньо, для того щоб витягнути на палубу корабля досить великого кита. Через деякий час в тому ж самому році зі штату Массачусетс моряки відправилися на китобійний промисел, команда мала велику надію витягнути досить великий улов.

Але в житті практично завжди так складаються обставини, що не все складається так гладко, як нам хочеться і цей випадок тому доказ. На їх корабель нападає гігантський кашалот. Фільм У серце моря (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рон Ховард
В ролях: Кріс Хемсворт, Бенджамін Уокер, Кілліан Мерфі, Брендан Глісон, Бен Уішоу, Мішель Фейрлі, Том Холланд, Пол Андерсон, Френк Диллэйн, Джозеф Моул

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress