Розв’язка сюжету починається в момент надходження головного героя Аллена в університет. Він обожнює писати вірші і прозу, і цей талант визнають його близькі люди. Мати Аллена – божевільна жінка, якій здається, що її постійно б’є її чоловік. Син щоб уникнути проблем заробляє вікна і заспокоює її в найбільш стресові моменти музикою і танцями. Вступ на факультет журналістики відкриває нові перспективи у житті хлопця. Він знайомиться з новими людьми і зустрічає однодумців. Навчання в такому елітному заклад сприймається ним серйозно і він готовий на все, щоб уславитися виконавчим і уважним учнем.

Сусід по кімнаті запрошує його на вечірку, де буде зібрана вся талановита молодь міста. Там Аллен знайомиться з Девідом, якого так і не пощастило вступити в Колумбійський університет. Прийшовши додому разом з Вільямом, Аллен бачить як батько відправляє його мати в психічну лікарню в надії відновити її здоров’я. Фільм Убий своїх улюблених (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хлопець засмучений і щоб відволіктися занурюється в творче життя представників біт-покоління. Аллен починає вести себе більш вільно, а іноді і зовсім розв’язно, все більше спілкується зі своїми новими приятелями Вільямом і Джеком.

Режисер: Джон Крокідас
В ролях: Деніел Редкліфф, Дейн ДеХаан, Бен Фостер, Майкл С. Хол, Джек Х’юстон, Дженніфер Джейсон Лі, Елізабет Олсен, Девід Крос, Джон Каллам, Бренду Веле

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress