«В диких умовах» — пригодницький фільм, сюжет якого заснований на реальних подіях. Герой картини — Крістофер, хлопець з вельми забезпеченої сім’ї. Молодий студент закінчив коледж з відмінними оцінками. Він був одним з його провідних студентів та спортсменів коледжу, йому належить вступити в престижний університет. Але Крістоферу здався цей план долі занадто звичайним, і він робить інший свідомий вибір. Після закінчення навчання Крістофер віддає всі свої заощадження (24 тис. долара), накопичені за час навчання, в благодійний фонд. Він залишає своє майно і вирушає автостопом на Аляску, ставши фактично волоцюгою.

Без грошей, лише величезний рюкзак за спиною. Герой вирушає у світ, позбавлений пафосу і феєрверків. Молода людина хоче відчути смак справжніх пригод і поринути в дику природу. Він відправляється в шлях, відкриваючи для себе дивовижну красу дикої природи — повітря, сонце, землю, воду. На своєму шляху Крістофер зустрічає різних людей, надають великий вплив на його життя. Зустрічає крістофера кришталева краса Аляски, але потім його доля затіває з ним гру, що нагадує трюк змії, яка пожирає свій хвіст. Фільм В диких умовах 2007 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Магія пригоди б’є прозорим джерелом, бризки якого розбурхують, являючи всі свої захоплюючі грані. Чудова режисура, автентична гра акторів, чудова робота оператора, прониклива трансова музика — все це занурює глядача в сюжет з неповторною атмосферою.

Режисер: Шон Пенн
В ролях: Еміль Хірш, Хел Холбрук, Маршу Гей Харден, Вільям Херт, Джена Мелоун, Брайан Х. Дьеркер, Кетрін Кінер, Вінс Вон, Крістен Стюарт, Джим Галиен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress