Кінострічка оповідає про відомого в сучасності художника Вінсента Ван Гоге, який просто марив живописом і мріяв з її допомогою змінити світ. Він проживав на території Парижа, на Монмартрі, ділячись виникаючими ідеями з кращим другом Полем Гогеном. Навіть смаки в алкоголі у живописця відрізнялися від інших чоловіків, він волів абсент, а під час закоханості віддавав жінці всього себе, його стосунки були наповнені неймовірною пристрастю. Але, на жаль, під час життя головного героя кінокартини «Ван Гог. На порозі вічності», його мистецтво не було визнано, картини практично не розкуповувалися.

Тільки подивившись повний фільм можна дізнатися, що стало причиною різкого зростання популярності художника. Також у фільмі, глядачі можуть поступово споглядати процес впадання чоловіка у відчай, руйнування його мрії внести в серця людей прекрасне. Залишається припускати, що це і стало причиною самогубства цієї високоінтелектуальної і творчої людини. Фільм Ван Гог. На порозі вічності (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Свою назву фільм отримав на честь однойменної картини Вінсента, де зображений дідусь, що сидить на стільці і гірко прикриває обличчя. Сьогодні вона розташовується в музеї Креллер-Мюллер.

Режисер: Джуліан Шнабель
В ролях: Анн Косиньи, Віллем Дефо, Мадс Міккельсен, Руперт Френд, Матьє Амальрік, Нільс Ареструп, Емманюель Сеньє, Оскар Айзек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress