Фільм Вбити трубача (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


C ранніх років Майлс Дейвіс був талановитою дитиною, захопленим навколишнім світом і музикою. Тому, коли перед хлопцем стає вибір, ким бути в дорослому житті, Майлс вибирає кар’єру трубача. Всього за кілька років наполегливої праці він домагається величезних висот. Вміння створювати справді магічну музику не залишає Дейвису шансу — він буквально зобов’язаний підкорити весь світ. З кожним днем популярність хлопця зростає, а з нею — і він сам.

Перетворюючись у всесвітньо відомого трубача, Майлс Дейвіс стає одним з тих, хто долучився до шкідливим захопленням, відшукавши в них тимчасове розраду. Наркотики, алкоголь, величезні дози курива — все це стає невід’ємною частиною життя Майкла. Незважаючи на загальне обожнювання і натовпи прихильниць, хлопець зовсім не щасливий. Фільм Вбити трубача (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже він залежний від усього, що коли-небудь приймав, і змушений жити лише заради цих речовин. Але, як довго Майлс Дейвіс зможе противитися цьому, підтримуючи свою кар’єру на плаву?

Режисер: Дон Чідл
В ролях: Эмаяци Коринеальди, Юен МакГрегор, Дон Чідл, Майкл Стулбарг, Лейкит Стэнфилд, Остін Ліон, Chris Hill, Уілльям Віллетт, Ніна Смиллоу, Морган Вовк


загрузка...