загрузка...


Ерік Ломакс під час Другої Світової війни, як і більшість його однолітків, вирушив на фронт. Він завжди вважався патріотом власної держави, тому коли дізнався, що йому загрожує небезпека виявився одним з перших добровольців. Але в результаті невдалої операції опинився в руках японських військових. Його відправили у військовий табір, де японці жорстоко поводилися з полоненими і постійно над ними знущалися. Ерік бачив весь цей кошмар і не розумів, як людина здатна на подібні вчинки. Йому дивом вдалося вижити, повернутися на Батьківщину і продовжити кар’єру в званні капітана.

Ось тільки повністю позбутися від кошмарних спогадів не виходить. Несподівано в його руки потрапляє газета з інформацією щодо одного з японських солдат, який керував катуванням, а тепер мирно проживає на території Таїланду. Ерік забуває про все і відправляється туди, щоб помститися за завдані страждання. Він упевнений у власній правоті, адже сам чимало натерпівся від цієї особистості. Фільм Відплата (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він готовий абсолютно на все, але той повинен понести покарання за скоєні вчинки. Пізніше Еріку навіть вдається знайти колег по нещастю, охочих так само нашкодити своєму давньому ворогові.

Режисер: Джонатан Тепліцкі
В ролях: Джеремі Ірвін, Колін Ферт, Ніколь Кідман, Хіроюкі Санада, Танро Ісіда, Стеллан Скарсгард, Сем Рід, Тому Хоббс, Акос Армонт, Бен Елдрідж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress