Не дивно, що всім знаменитим людям доводиться змиритися з одним дуже неприємним фактом: їх особисте життя більше не є такою, її обговорюють по всьому світу. А також, що б вони не зробили, все дізнаються про це майже миттєво. Вікторія — колись молода дівчина, яка у віці вісімнадцяти років стала правителькою Великобританії. Пізніше в її володіння потрапила і Ірландія, а також далека Індія. Такі успіхи в політиці коштували їй багато чого, в тому числі і права на власний простір, куди ніхто не заходитиме.

Тому не дивно, що її знайомство з простим чоловіком на ім’я Абдул Карім почали обговорювати абсолютно все навіть ті, хто був далекий від політичних моментів життя. Але тільки сама Вікторія і її друг знають, якими насправді були їхні стосунки, і може бути, наближені здогадувалися про справжні причини такого тісного спілкування. Інші ж тільки збирали плітки, які здебільшого не представляли реальної цінності. Дивіться в hd «Вікторія і Абдул», щоб дізнатися, що ж насправді відбувалося між королевою Великобританії і Ірландії і молодим чоловіком-красенем, який так несподівано з’явився в житті дівчини?

Хто зможе розповісти цю історія простого народу, який згорає від нетерпіння? Дивіться «Вікторія і Абдул» 2017 на нашому сайті онлайн, залишайте коментарі, ділячись своїми емоціями після перегляду.

Режисер: Стівен Фрірз
Актори: Джуді Денч, Алі Фазал, Тім Пиготт-Сміт, Едді Іззард, Аділь Ахтар, Майкл Гембон, Пол Хіггінс, Олівія Вільямс, Фенелла Вулгар, Джуліан Уедем

загрузка...