загрузка...


Вінчестер. Будинок, збудований привидами 2018 в HD якості, а так само дізнатися докладну інформацію. Сара — остання з клану Вінчестерів. Чи то скупчення обставин і нещасний випадок, чи то рок, але щось незрозуміле відбувається з її родом і все крім неї вимерли немов мамонти. Дехто з них згинув в зовсім юному віці. Нічого не віщувало біди. Їх сімейний бізнес був на висоті. Великі зміни повинні були відбутися в кращу сторону, але смерть викосила всіх, залишивши в живих її одну.

З кожним роком героїня робила все, щоб вижити і для цього будувала будинок. Сім нових поверхів щомісяця реконструюються. Вона не знає, що буде далі, але поки це працює. Чому цей фільм називається «Вінчестер. Будинок, збудований привидами»? Подивитися повний фільм, щоб з’ясувати правду, можна на нашому сайті. Хто прийде в гості вперше, нічого не дізнається в цьому будинку. Родове гніздо змінилося настільки, що кожен може тут заблукати. Дивні коридори більше схожі на лабіринти, а двері на дзеркальні пастки. Що ловить жінка, що живе одна в таких апартаментах, незрозуміло.

Коли їй в лоб незнайомці задають таке питання, вона відповідає: «Я ловлю привидів!» — Якщо б не гроші героїні, то вона б вже давно загриміла в психушку. Статус і стан дозволяють залишатися на волі, але як довго? А може все що вона говорить правда? Фільм Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Спіріг, Пітер Спіріг
В ролях: Хелен Міррен, Сара Снук, Джейсон Кларк, Енгус Семпсон, Імон Феррі, Лаура Брент, Тайлер Коппін, Emm Wiseman, Thor Carlsson, Джеффрі В. Дженкінс

загрузка...