Фільм «Вирок», заснований на реальних подіях, оповідає про вольовий матері-одиначки, яка присвятила 10 років свого життя пошуку правди. Головна героїня — безробітна, але цілеспрямована жінка. Вона всім серцем любить свого старшого брата, засудженого до довічного ув’язнення за злочин, якого він не скоював. Від хлопця з сумнівною репутацією відвернулися всі, але тільки не його молодша сестричка. Цей фільм не про детективному розслідуванні або кримінальній драмі, він про всепоглинаючої відданості й віри в дорогої тобі людини.

Заради свого старшого брата головна героїня готова на все. Метою її життя стало довести його невинність. Для цього дівчина наполегливо трудиться довгі роки, розбирає злочин до найменших деталей і домагається експертизи ДНК. Але шлях, який обрала головна героїня, ще не закінчено.

Чи вистачить сил цієї цілеспрямованої і відданою дівчині, щоб завершити почате або її зусилля пропадуть під тиском брехні і фальші правосуддя? Фільм Вирок (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тоні Голдуїн
В ролях: Хіларі Суенк, Сем Рокуелл, Мінні Драйвер, Пітер Галлахер, Мелісса Лео, Джульєтт Льюїс, Бейлі Медісон, Тобіаш Кемпбелл, Джон Пайпер-Фергюсон, Клеа ДюВалл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress