загрузка...


Епопея починається з опису біографії великої, англійської письменниці, що має стародавні, аристократичні коріння, що примудрилася до описуваних років досягти чималих висот в такому значимому мистецтві. Завдяки унікальним творам, жінка отримала заслужену нагороду, довгоочікуване звання почесного доктора словесності. Саме за численні поеми, і барвисті вірші, її нагороджували численними нагородами, а критики з натхненням звеличували самобутній дар творця. Вона неодноразово брала участь у неперевершених, світських раутах лондонській еліти, де притягувала множинні, захоплені погляди розпещеної публіки, отримуючи схвальні визнання її таланту.

Дитя розквіту сучасного модернізму, незабаром стала однією з яскравих, неординарних представниць швидкої зміни епох. Заміжжя за відомим дипломатом, наклало досить дивний відбиток на внутрішньосімейні стосунки, коли обидва з подружжя, маючи досить неординарні сексуальні нахили, мав численних коханців, що не завадило завести спільне потомство. Жінкоподібний чоловік, з яким Вікторія спільно співіснувала, ні як не надихав героїню на творчу роботу.

Кардинальні зміни, починаються з появою дивовижної, прекрасної, душевної красуні — Вулф, з якою зав’язався миттєвий, чарівний роман. Фільм Віта і Вірджинія (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чанія Баттон
В ролях: Джемма Артертон, Елізабет Дебікі, Ізабелла Росселліні, Руперт Пенрі-Джонс, Пітер Фердинандо, Еміральд Феннел, Гетін Ентоні, Рорі Флек-Бірн, Карла Кроум, Адам Джиллен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress