Багатьом доводилося чути розмови про те, що всім світом заправляє одна людина, а президенти, міністри та інші представники влади — всього лише маріонетки в чиїхось руках. Подібне здається неймовірно і викликає лише сміх. Але що, якщо це насправді так? Може бути, дійсно існує таємна організація з невеликої кількості людей, які управляють всіма подіями, що відбуваються на планеті, починаючи від внутрішніх криз в одній країні, і закінчуючи міжнародними війнами. Якщо це дійсно так, то організував таку систему людина повинна мати фантастичні знання, уміння переконувати інших у своїй правоті і способи впливу на оточуючих, при цьому залишаючись у тіні від камер та журналістів.

Такою людиною безсумнівно є Дік Чейні. Цей чоловік отримав блискучу освіту і зміг домогтися високого положення в уряді: протягом тривалого часу він керував міністерством оборони і знав про всі операції, що проводяться в країні і за кордоном, а так само брав участь у обговоренні багатьох важливих питань, які мають пряме відношення до держави. І скільки б раз він не висловлював свою думку, прийняте згодом рішення майже повністю відповідало його словам. Дік завжди був в курсі всіх проблем, знав, як вийти зі складних ситуацій з мінімальним збитком для країни.

Думкою Чейні завжди цікавилися як глави держави, так і інші політики, що прагнуть закріпитися при владі. Після відходу зі служби чоловік не перестав брати участь у житті країни. Фільм Влада (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Адам МакКей
Актори: Крістіан Бейл, Емі Адамс, Стів Карелл, Сем Рокуелл, Елісон Пілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress