Якщо ви розбираєтеся в інвестиціях, маєте уявлення про брокерів, захоплюєтеся економічними новинами або просто хотіли б дізнатися про те, як можна стати мільйонером, фільм Вовк з Уолл-стріт обов’язково вам сподобається. Головний герой картини, Джордан Белфорт, мріє стати успішним брокером, для чого влаштовується в великий банк процвітаючий стажистів. Але в той день, коли він повинен приступити до повноцінної роботи обвалюється індекс Доу Джонса і банк закривається. Джордан змушений шукати нову роботу. Йому на очі попадається оголошення про маленьку брокерській конторі, і він вирішує спробувати щастя.

Виявивши, що на новій роботі торгують лише дешевими акціями, Джордан бере бика за роги і, завдяки вмінню переконувати, вчиняє великі угоди. Незабаром він відкриває власну фірму, набравши в неї простих людей і навчив їх мистецтву торгівлі. Дуже швидко компанія Стрэттон Оукмонт стає лідером продажів, а сам Джордан отримує прізвисько «Вовк з Уолл-стріт». Працівники компанії самовіддано трудяться на благо її процвітання, отримуючи за це не тільки великі винагороди, але і воістину пишні вечірки і повний відрив.

Однак незабаром діяльністю компанії починає цікавитися непідкупний поліцейський. В житті Джордана настають великі зміни. Фільм Вовк з Уолл-стріт (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мартін Скорсезе
В ролях: Леонардо Дікапріо, Джона Хілл, Марго Роббі, Кайл Чандлер, Роб Райнер, П. Дж. Бірн, Джон Бернтал, Крістін Милиоти, Жан Дюжарден, Меттью Макконахі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress