Ця історія буде розказана про відому людину Волта Дісней, який давним-давно обіцяв своїм прекрасним дочкам зробити картину по книзі Памели Треверс «Мері Поппінс». Режисер навіть не міг собі уявити, що для виконання своєї обіцянки треба буде цілих двадцять років. Щоб отримати дозвіл на зйомки книги, Дісней зіткнувся з купою проблем, а так само абсолютно незговірливої письменницею. Вона відмовлялася від усього і зовсім не бажала, щоб її Мері була зіпсована Голлівудом. І як тільки настали шістдесяті, то вона сама погодилася поїхати в Лос-Анджелес, а потім навіть відкрити переговори про цю картину.

Цілих два тижні йшли розмови, а Уолт Дісней зміг випробувати найрізноманітніші ідеї і можливості з Памелою Треверс. Він подарував їй всілякі ідеї і картинки до цієї істрії, хотів вразити її прекрасною музикою, яка була написана самими відомими композиторами того часу, а так же запрошував в Діснейленд.

Але, незважаючи на все це, Треверс ніяк не йшла на вмовляння, і відомий кінематографіст вже хотів відмовитися від цієї божевільної ідеї. І все ж письменниця була зломлена, а ця картина під назвою Врятувати містера Бенкса 2013 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720 з’явилася на світ.

Режисер: Джон Лі Хенкок
В ролях: Емма Томпсон, Том Хенкс, Колін Фаррелл, Енні Роуз Баклі, Пол Джаматті, Джейсон Шварцман, Б. Дж. Новак, Рут Вілсон, Бредлі Уітфорд, Рейчел Гріффітс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress