Фільм Хармс (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Данило, будучи елегантним кавалером неодноразово опиняється у вельми дурному становищі. Через нестачу грошових коштів і відстороненості від реальності, головний герой неодноразово має проблеми з суспільством. Вважаючи себе геніальною людиною, чоловік бачить, що не всі видавництва готові друкувати його твори. Данило любить жінок, але ці особи не завжди готові піти йому на зустріч. У більшості випадків, головний герой називає себе Хармс, вважаючи, що це прізвисько дійсно йому підходить. Багато випробувань постійно навалюється на чоловіка, і він не розуміє, як контактувати з навколишнім світом.

У більшості випадків, головний герой кидає виклик навколишньому світу. Йому хочеться показати власну перевагу. Намагаючись діяти ефектно, головний герой зустрічався з тиском суспільства, любовними колізіями, і неможливістю займатися улюбленою справою. Прагнучи присвятити всього себе творчості, чоловік неодноразово бачив, як життя підносить йому багато неприємних сюрпризів. Фільм Хармс (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Що собою представить подальше майбутнє? Скільки неймовірних змін буде в житті Хармса? І чи буде він до них готовий? Це все належить дізнатися головному герою особисто, коли він буде взаємодіяти з багатьма неприємностями.

Режисер: Іван Болотников
В ролях: Андрій Феськов, Даріус Гумаускас, Войтек Урбаньски, Артем Семакін, Айсте Диржюте


загрузка...