Для цього індійського фільму була взята реальна історія, що послужила основою для створення приголомшливої музичної біографії. Мурад — простий бідний хлопець, що живе в неблагополучному районі. Нетрі Мумбаї-тужливе місце, здатне звести з розуму кого завгодно. У 22 роки юнак змушений животіти, перебиватися з останньої рупії на хліб і воду. Батьки, хоч і хотіли захистити сина від злиднів, не могли нічого зробити для його благополуччя. Вони, як представники мусульманської громади, жили бідно, і не мали кращих заробітків. Все життя Мурада проходила серед брудних вуличок, батько трудився рядовим шофером, і мріяв про нормальну роботу для спадкоємця.

Але його зарплати не вистачало навіть на нормальне харчування, не кажучи вже про престижну освіту. Та й сам юнак не мав чітких планів на власне майбутнє, і навіть любовні відносини у нього були абсолютно безперспективними. Вдома він не отримував спокою і відпочинку, оскільки батько обзавівся другою дружиною, і привів її в сімейне гніздо. Вимушений збігати на роботу, хлопчина потрапляв в не менш напружену атмосферу. Молодий чоловік виконував обов’язки рядового службовця в магазині, і паралельно крутив роман із заміжньою жінкою. Фільм Хлопець з гетто (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Все, що випадало закоханим-рідкісні хвилини близькості десь в темному вагоні поїзда. Кращий друг героя вірно котився по похилій, і сам бідолаха вирішив спробувати марихуану.

Режисер: Зоя Ахтар
Актори: Ранвір Сингх, Аліа Бхатт, сіддханти Чатурведі, Віджай Рааз, Амрута Субхаш, Віджай Варма, Калки Коечлін, Ikhlaque Khan, Шиба Чадха, Джоти Субхаш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress