Фільм Хоробре серце (1995) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм про шотландському національному героєві – Вільяма Уолласе (у виконанні Мела Гібсона). У 1280 році король Англії Едуард Довгоногий (Патрік МакГуэн) захопив частину Шотландії. Англійці криваво розправилися тоді з багатьма шотландцями, в їх числі були батько і брат Вільяма. Хлопчика виховав дядько Аргайл, давши йому чудову освіту в Європі. Змужнівши, Вільям повертається на батьківщину, в Шотландію. Однак її мріям про сімейне щастя не судилося збутися — ненависні англійці вбивають наречену. Загальна розруха змушує Вільяма підняти повстання.

Вдале поєднання шотландських кланів дозволяє здобути кілька перемог. Однак зрада знаті змушує Уолласа піти в підпілля. Намагаючись заручитися підтримкою впливових осіб, Вільям зустрічається з принцесою Ізабеллою (Софі Марсо). При зустрічі з Робертом Брюсом (майбутнім королем Шотландії) Вільям був схоплений.

У Лондоні Уолласа судять і карають, відрубавши голову. Фільм є справжньою історією, яка демонструє патріотизм, віру в майбутнє і любов до Батьківщини. Фільм Хоробре серце (1995) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мел Гібсон
В ролях: Мел Гібсон, Софі Марсо, Патрік МакГуэн, Енгус МакФадьен, Брендан Глісон, Катрін МакКормак, Брайан Кокс, Джерард МакСорли, Мартін Мерфі, Томмі Фленаган


загрузка...