Фільм «Хрещена мати кокаїну» – це життєва сага тієї заповзятливої молодої жінки, яка зуміла організувати справжню підпільну імперію з торгівлі порошком смерті – кокаїном. Грізельда Бланко прибула до Америки разом зі своїм чоловіком, коли їй виповнилося лише сімнадцять років. Через деякий час юна дівчина народила трьох синів і вперше задумалася про те, щоб заробити собі на життя, продаючи наркотики. Але працювати звичайним розповсюджувачем і щодня ризикувати власною свободою Гризельде не хотілося.

Тим більше що молода жінка дуже швидко завоювала довіру багатьох постачальників і зуміла підім’яти під себе всіх початківців наркодилерів. Так у Грізельди вперше з’явилися власні підлеглі, і вона змогла залишити брудну роботу і довірити її комусь іншому. А з часом місіс Бланко і зовсім залучила в свою наркоимперию і чоловіка, та трьох неповнолітніх дітей, які залишили школу занадто рано і поринули у вир злочинів. І з часом у Майамі не залишилося жодного гідного конкурента для тієї жорстокої жінки, на совісті якої числилося не менше двохсот вбивств.

Адже Грізельда завжди домагалася поставлених цілей, нехай навіть і жертвуючи при цьому своїм сумлінням і життями багатьох людей. Фільм Хрещена мати кокаїну (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гільєрмо Наварро
В ролях: Кетрін Зета-Джонс, Рауль Мендес, Хуан Пабло Еспіноса, Хосе Джуліан, Маттео Стефан, Спенсер Борджесон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress