Фільм Я бачив світло (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Біографічний фільм, який розповідає про життя відомого музиканта Хенка Вільямса, він співав у стилі кантрі. Нажаль, такий напрямок не дуже популярно, але є люди, які з гідністю оцінять таку музику. Стиль кантрі заснований на танцювальних та пісенних мелодіях, які були завезені в Америку з Європи. Ця музика довгий час була незаймана. Кантрі має два джерела творів, ті, які передавалися з покоління в покоління. А також ті, що були створені виконавцями. У післявоєнній Америці, ставши зіркою, Вільямс створив безліч пісень.

Всього за п’ять років він написав багато синглів, яким чоловік віддав весь свій вільний час і сили. Це відобразилося на його особистого життя і здоров’я. Він став засновником кантрі-музики. Його праці визначили розвиток цього напряму в музиці на десятки років вперед. Хенк написав 35 творів, деякі з них увійшли в топ десятку кращих пісень. Він став одним з найвідоміших музикантів в цьому стилі. Але, на жаль, слава є дуже коротким. Фільм Я бачив світло (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Піднявшись на вершину можна дуже швидко скотитися вниз. Так і сталося з Хенком Вільямсом. Коли чоловікові виповнилося 30 років, він більше не міг творити шедеврів і це зламало його.

Режисер: Марк Абрахам
В ролях: Том Хіддлстон, Елізабет Олсен, Бредлі Уітфорд, Черрі Джонс, Медді Хассон, Ренн Шмідт, Девід Крамхолц, Джош Пейс, Уес Ланглуа, Джошуа Брейді


загрузка...