Кінострічка розповідає про відомого американського сенатора Гері Харта. Він побудував вражаючу політичну кар’єру. Відповідальний і проникливий чоловік користується великою повагою у своїх колег. Однак він мріє про ще більший успіх. Протагоніст хоче зайняти крісло президента Сполучених Штатів. Він заздалегідь починає готуватися до передвиборної кампанії 1988 року. Головний герой упевнений, що у нього відмінні шанси змінити на посаді Рональда Рейгана. Аналітики і прогнозисти також пророкують перемогу на прийдешніх виборах Харту, чия біографія бездоганна.

Гері являє собою наочний приклад «американської мрії». Без допомоги впливових покровителів або багатих родичів він дістався майже до вершини політичного Олімпу. Але незабаром кілька журналістів розкопують один неприємний факт з життя зразкового сенатора. Виявляється, у нього вже давно є коханка, яку він бачить чи не частіше, ніж власну дружину. Ця інформація потрапляє в усі великі друковані видання і газети США. Фільм Як не стати президентом (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Для багатьох мільйонів консервативно налаштованих американців дана новина стає справжнім шоком. Харт намагається врятувати становище, вдаючись до відчайдушних заходів, ось тільки це не дає бажаного результату.

Режисер: Джейсон Райтман
Актори: Х’ю Джекман, Віра Фарміга, Дж.К. Сіммонс, Марк О’брайен, Моллі Ефраїм

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress