Фільм Янгол (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой народився і виріс в звичайному глухому містечку. Сім’я хлопчика заробляла середньо, перебиваючись випадковими заробітками і вдалими поворотами долі. Бачачи убоге становище, дитина мріяла вирватися з цієї пастки і зажити забезпеченим життям, повністю задовольнивши свої фізичні і матеріальні потреби. Підліток прекрасно розумів, що заради досягнення поставлених цілей, йому життєво необхідно знайти зв’язки зі злочинним світом. Несподівано він познайомився з Рамоном. Винахідливий, безстрашний і винахідливий юнак з легкістю переконав Карлітоса стати його партнером.

Ангельське обличчя якого могло обдурити найдосвідченіших людей. Завдяки новій діяльності, хлопці повністю розкрилися в диявольських справах. Блискуча техніка виконання, нещадність і жага наживи, перетворили їх на відомих і небезпечних злочинців. Шикарна життя, величезні гроші і нові зв’язки змусили героя забутися і повністю віддатися моменту.

Витончені пограбування і злочинні плани, друзі вважали особливим методом самовираження їх особистостей. Наскільки далеко вони зайдуть в цьому підприємстві? Фільм Янгол (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Луїс Ортега
В ролях: Lorenzo Ferro, Чіно Дарін, Даніель Фанего, Мерседес Моран, Сесілія Рот, Пітер Ланзані, Луїс Ньекко, Малена Вілла, Вільям Просюк, Фернандо Ной


загрузка...