Фільм Єлизавета (1998) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історична драма «Єлизавета» розповідає про складний період англійської історії — правління Єлизавети I. В Англії править Марія I Тюдор. Вона — палка католичка — постійно влаштовує гоніння на прихильників протестантства. Однак у королеви немає дітей, а це означає, що наступною на престол зійде її рідна сестра-протестантка Єлизавета, яка є дочкою Анни Болейн і Генріха VIII. Марія наказує заарештувати спадкоємицю престолу і укласти її в Тауер. До своєї смерті королева так і не зважилася стратити полонянку, так що після відходу з життя Марії на трон зійшла Єлизавета.

В руках у нової королеви виявляється розрізнена держава з порожньою казною, ослабленою армією і нескінченною конфліктом між протестантами і католиками. Крім того, у держави є як зовнішні вороги, так і внутрішні — деякі придворні незадоволені Єлизаветою, наприклад, вельми могутній граф Норфолк. Її підтримує друг дитинства і коханець Роберт Дадлі. Однак радник королеви радить забути це захоплення і вступити в шлюб, який принесе користь країні.

Є навіть два вінценосних кандидата. Але Єлизавета — не проста жінка. Вона не стане чиєюсь тихій дружиною, коли навколо шумлять неабиякі пристрасті, що загрожують благополуччю її держави. Фільм Єлизавета (1998) дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Шекхар Капур
В ролях: Кейт Бланшетт, Джеффрі Раш, Крістофер Екклстон, Джозеф Файнс, Джон Гілгуд, Річард Аттенборо, Фанні Ардан, Ерік Кантона, Венсан Кассель, Кеті Берк


загрузка...