«Юлій онлайн» — біографічна музична драма Исиара Больяина стала екранізацією автобіографічної книги «Немає шляху додому», написаної кубинським танцюристом Карлосом Акостой. Дитинство Акости складно назвати благополучним і безтурботним. Його батько був водієм вантажівки. Сім’я проживала в найбіднішому кварталі Гавани. А сам Карлос був молодшим з одинадцяти дітей. Коли хлопчик підріс, він за наполяганням свого батька почав відвідувати Національну балетну школу в кубинській столиці. А вже в 1990 році юнак отримав золоту медаль у балетному конкурсі «Приз Лозанни». Оглушливий успіх у Швейцарії виявився справжньою путівкою в життя для майбутньої зірки балету.

Через рік Карлос вже танцював в Англійському національному балеті Лондона, в 1994 році став прем’єром Кубинського національного балету, співпрацював з Великим театром, балетом Паризької опери, Королівським балетом Лондона. Він встиг попрацювати на телебаченні і знятися в кіно, а потім і заснувати у Великобританії Міжнародний фонд Карлоса Акости. Фільм Юлій (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але для всіх Акоста запам’ятався, насамперед, тим, що увійшов в історію світового мистецтва, як перший темношкірий танцівник, якому вдалося стати зіркою балету світової величини, станцювавши всі провідні партії в найвідоміших виставах.

Режисер: Ісіар Больяін
Актори: Карлос Акоста, Сантьяго Альфонсо, Кейвін Мартінес, Едлісон Мануель Олбер Нуньєс, Лаура де ла Ус, Ерлін Перес, Маріо Еліас, Андреа Доймеадіос, Сезар Домінгес, Яілене Сьєрра

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress