Дебора багато часу присвятила вивченню історії, вона була общепрізнаyним фахівцем з багатьох тем, а найчастіше вона виступала перед людьми, розповідаючи їм про Голокост. Ця жінка не сумнівалася в тому, що Гітлер не просто вбивав євреїв, а й всіляко знущався над ними, а коли вона опублікувала свою книгу, у неї з’явився ворог. Це був Девід, який ще в дитячі роки захопився вивченням діяльності Гітлера, та так, що не переставав говорити про цю особистість.

Пізніше ця людина почав не тільки вивчати все, що міг знайти про Гітлера, але також доводити, що ніякого Голокосту не було, це справжнісінькі вигадки. Якось він з’явився на одну з лекцій Дебори, де привселюдно заявив, що дасть 1000 доларів тій людині, яка надасть хоч один доказ того, що Голокост мав місце бути. Героїня не бажала розпочинати дискусію з цим чоловіком, так як прекрасно розуміла, що він буде заперечувати очевидні і доведені факти. Коли ж Девід кинув їй виклик, звинувативши в тому, що вона перекручує історичні факти так, як їй хочеться, Дебора задумалася. Вона могла б вступити з цим обожнює Гітлера вискочкою в відкрите протистояння або замовкнути. Так як героїня не звикла здаватися, вона вирішила, що поставить Девіда на місце, довівши, що він неправий, але для цього їй потрібен був тямущий адвокат. Ось вона і домовилася про зустріч з Ентоні, який спеціалізувався на наклепі. Ця людина відразу сказав, що ніколи нічим подібним не займався, та й не є він зазвичай в суд, а просто готує пакет необхідних документів.

Але його зацікавила історія Дебори, тому він погодився їй допомогти, попередивши, що Девід не просто так вирішив судитися в Великобританії, де не було презумпції невинності. Фільм Заперечення (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мік Джексон
В ролях: Рейчел Вайс, Гаррієт Уолтер, Карен Пісторіус, Тімоті Сполл, Джек Лауден, Том Уілкінсон, Марк Гейтісс, Андреа Дек, Алекс Дженнінгс, Ендрю Скотт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress