Ще в минулому столітті на території прославилася своїми демократичними принципами Америки всюди спостерігалася кричуща несправедливість, заснована на неискоренимых расові забобони, які збереглися до нинішніх днів. Соціальна нерівність була звичайною справою в багатонаціональному суспільстві, де всім керували білошкірі американці. Багатьом американське держава представляється чудовою країною, де процвітає демократія в найкращих її проявах, не ущемляються права населення, що має величезні перспективи для благополучної, безбідного життя в доброзичливій обстановці.

Тисячі мігрантів щорічно прагнуть влаштуватися в США, покинувши свою батьківщину, де не змогли добитися кар’єрного зростання або заробити багато грошей. Вони переконані, що тут їх зустрінуть з розпростертими обіймами, надавши масу можливостей реалізуватися. Однак насправді все виглядає дещо інакше. Не кожен громадянин може розраховувати на неупереджене ставлення. Не всі можуть влаштуватися на високооплачувану роботу, зайняти високу посаду, забезпечити сімейства благополучні умови існування на чужій землі. Зневірені іноземці стикаються з величезною конкуренцією при пошуках робочого місця. Вони змушені братися за важку, низькооплачувану працю, щоб не загинути з голоду. Фільм Зелена книга 2018 дивитися в хорошій якості.

Тоні Ліл неосвічений італієць, який прибув недавно в Нью-Йорк, який намагається влаштуватися на новому місці. Власникові накачаного торсу вдається влаштуватися в нічний клуб викидайлом, але тут він протримався недовго.

Режисер: Пітер Фарреллі
В ролях: Лінда Карделліні, Вігго Мортенсен, Махершала Алі, Дженна Лауренцо, Дон Старк, Себастьян Маніскалко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress