Фільм Згадуючи Титанів (2000) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Спортивна драма «Згадуючи Титанів», у сюжеті якої лягли реальні події, розповідає про шкільній команді з американського футболу, якій вдалося вибратися з аутсайдерів на перші позиції. Американський футбол — це одна з найжорстокіших спортивних ігор в світі, гра не для слабких, а для сильних чоловіків. Однак далеко не всім відомо, як важко деколи доводиться членам однієї команди знаходити спільну мову і прагнути до перемоги. Про це добре знає Герман Бун, новий тренер «Титанів». З дурних хлопців, що затівають бійки і ставлять підніжку один одному, йому вдається скласти злагоджену команду професіоналів.

З допомогою тренера Буна, Титани впевнено крокують на шляху до перемоги, готуючись боротися за звання чемпіонів штату… Спорт поза расових і соціальних умовностей. Але так було не завжди, і далеко не у всіх командах Америки. От і героєві фільму – темношкірому тренеру Герману Буну довелося працювати в школі, де колір шкіри грає головну роль. Його підопічні – команда з гордою назвою «Титани», що далеко не відповідає дійсності. Керує молоддю, яку справедливіше назвати бандою лобурів, тренер Білл Йоэст. Фільм Згадуючи Титанів (2000) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У нього відмінна репутація, але результатів команда не показує. На шляху до успіху «Титанів» на чемпіонаті штату доведеться подолати розбіжності між тренерами, гравцями і новим наставником, расові упередження.

Режисер: Боаз Якін
В ролях: Дензел Вашингтон, Уїлл Петтон, Вуд Харріс, Райан Херст, Дональд Фейсон, Крейг Кірквуд, Ітан Саплі, Кіп Парду, Хайден Панеттьєрі, Ніколь Арі Паркер


загрузка...