загрузка...


Настає період, коли люди почали думати про те, як можна виграти чемпіонат з шахів. Боб Фішер і Борис Спаський борються за звання кращого чемпіона. Кожен день, вони проходять через тренування, намагаючись визначити, яким буде щастя і святковий настрій після того, як буде фінал. Спаський став поступово здавати позиції, адже він бачив, що його конкурент занадто сильний в області «Шахматов», а значить, є ймовірність, що він ураз програє.

Природно, кожен раз, головні герої жертвують якимось положенням, намагаючись вийти вперед, не дарма ж кажуть, що можна пожертвувати практично всіма пішаками, а потім вже однією фігурою вибитися в переможці. Шаховий турнір – непроста справа, яка потребує багато уваги і сил, це розуміють обидва персонажі. Фільм Жертвуючи пішаком (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зараз, вони повинні розібратися з навалившимися труднощами, щоб, нарешті, визначити, хто сильніший в цій області. Тут немає нечесних представників журі або чого-небудь подібного, тут все залежить від самих гравців.

Режисер: Едвард Цвік
В ролях: Тобі Магуайр, Лів Шрайбер, Майкл Стулбарг, Пітер Сарсгаард, Едвард Зінов’єв, Олександр Горчков, Лілі Рейб, Робін Вайгерт, Шеймас Деві-Фіцпатрік, Ейден Лавкамп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress