Фільм Златан. Початок (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Футбол, як і будь-який інший вид спорту, що вимагає певного режиму і поведінки. Тільки ось, нудні люди, які дотримуються всіх правил, не привертають уваги глядача. А тому, найулюбленішими і широко відомими футболістами стають саме ті, хто вибивається із загальних правил. Златан Ібрагімович саме така людина. Хороший футболіст, професійний у справі, яким він з таким завзяттям займається, Златан є ще і самозакоханим нарцисом, обожнює слухати компліменти у свою сторону. Нападник шведського футбольного клубу «Мальме», разюче відрізняється від всіх інших футболістів.

На тлі своїх колег, більшість з яких з радістю спілкується з шанувальниками, Златан виглядає справжньою білою вороною. Єдине, що хвилює молодого чоловіка — він сам. Величезна зарозумілість, яке не могло не залишитися непоміченим колегами, журналістами і глядачами, стало візитною карткою нового нападника «Мальме». Фільм Златан. Початок (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Успішний зліт кар’єри подарував йому унікальну можливість — не змінювати в собі нічого, залишаючись просто хорошим футболістом, без заглиблення в людську натуру. Але, як скоро глядачі почнуть звертати увагу на більш глибокі шари життя Златана Ібрагімовича?

Режисер: Фредрік Герттен, Магнус Герттен
В ролях: Лео Бенхаккер, Хассе Борг, Фабіо Капелло, David Endt, Mido Ahmed Hossam Hussein, Златан Ібрагімович, Рональд Куман, Ярі Літманен, Yksel Osmanovski, Марко ван Бастен


загрузка...