Фільм Зникла дружина Роберта Дерста (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм Зникла дружина Роберта Дерста — кінострічка в жанрі драматичного детектива. У центрі сюжету стоїть головний герой на ім’я Роберт Дерст. Нехай в житті він домігся величезних висот, шляхом побудови багатомільярдного бізнесу, на ділі ж героєм назвати його важко. Адже Боба звинувачують у зникненні його дружини. Фільм розповідає про відомого випадку в США, а саме про зникнення в вісімдесятих роках дружини Боба, красуні Кеті. Незважаючи на докази і докази, остаточно звинуватити й засудити головного героя картини так і не вдалося, історія не могла скластися в повну картину.

З одного боку є підозрюваний у вбивстві Роберт, якого з цієї причини можна навряд чи можна назвати позитивним персонажем, з іншого ж боку показується його життєвий шлях. А саме цей життєвий шлях, багатого хлопчика з непростою долею дає зрозуміти, що не все так солодко було в житті мільярдера. Часом наступають моменти за сюжетом фільму виправдовують героя, але чи не є це ілюзією, створеною Робертом?

Фільм сповнений хитросплетіннями і інтригами в боротьбі за свободу і справедливість, при чому з обох сторін. Для Боба найважливіше приховати правду, як для слідства найважливіше знайти міцні докази в цій справі. Фільм Зникла дружина Роберта Дерста (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ів Сімоно
В ролях: Кетрін МакФі, Деніел Гілліс, Джон Гловер, Фіона Врум, Райан Роббінс, Джессі Хатч, Мартін Донован, Квесі Амеяу, Елла Кеннон


загрузка...