загрузка...


«Легенда про Коловрата» — новий російський історичний бойовик з Іллею Малаковим в головній ролі. Події фільму розгортаються в XIII столітті. Це було важко для російських час, адже саме в цей момент військо Золотої Орди напало на них. Це була страшна війна, яка зачепила всі міста і села. Жодне поселення не залишилося осторонь. Будь-яке поселення, яке траплялося на шляху війська, було знищено. Військо супротивників нагадувало сарану, яка стрімко налітала на будь-яке місце і спустошувала його. Залишитися в живих в таких умовах було просто нереально. На чолі Золотої Орди був хан Батий — досвідчений керівник, холодний, жорстокий чоловік.

Він не мав жалю, нікого не щадив — ні чужих, ні своїх. Російська земля була не в самому розквіті сил, коли Золота Орда напала на них. Російські переживали феодальну роздробленість, вони були найбільш уразливі в даний момент для захоплення, і саме це і сталося. Невеликі князівства постійно сперечалися між собою, намагаючись встановити свої рамки правління, вели міжусобні війни. Все це дуже сильно послабило державу, і воно було не в змозі відбити напад ворогів ззовні. Тому коли вороги наступили на російську землю, люди просто не змогли впоратися з цим напором. У них не вистачало людей, у ворогів було чисельну перевагу. У ординців був досвідчений воїн, який займався організацією боїв.

Разом зі своїми людьми він складу план — вони не збираються нападати на військо у відкритому полі, вони зачаїлися в одному з міст, на який Орда незабаром збирається зробити набіг, і влаштують противникам криваві жнива. Фільм Легенда про Коловрата (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Іван Шурховецький
В ролях: Ілля Малаков, Поліна Чернишова, Олексій Серебряков, Олександр Ільїн мол., Ігор Савочкін, Тимофій Трибунцев, Олександр Цой, Юлія Хлиніна, Андрій Бурковський, Віктор Проскурін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress