Джек Мозлі працює в поліції і має великий стаж і досвід. Але вже не молодий і гарячий, як раніше, і досить побачив у правоохоронній системі. Він був на розслідуванні всю ніч і абсолютно вибився з сил. Передчуваючи відпочинок, несподівано отримує легке завдання на 118 хвилин, щоб проїхати 16 кварталів. Йому потрібно супроводити до суду злочинця і важливого свідка афроамериканця Едварда Банкера, який не замовкає ні на хвилину. Стомлений балакучим співрозмовником, поліцейський мріє тільки про одне: опинитися вдома і добре виспатися. По дорозі заїжджає в магазин за випивкою.

Раптово потрапляє в халепу. Хтось полює за його підопічним. За секунди рятує життя Едді і встигає ухилитися від кулі. Слідчого ніхто не попередив, що його шлях до судової будівлі виявиться таким небезпечним. Вони знаходять укриття в барі і викликають підмогу. Підкріплення приїжджає негайно, пропонуючи детективу спокійно відправитися додому. Фільм 16 кварталів (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В ході бесіди з колегами з’ясовується, що Банкер повинен дати свідчення по одному з продажних копів на ім’я Джері, що спричинить за собою непоправні наслідки, втягне в справа не однієї людини. Мозлі вирішує врятувати хлопця за всяку ціну.

Режисер: Річард Доннер
В ролях: Брюс Вілліс, Ясін Бей, Девід Морс, Дженна Штерн, Кейсі Сендер, Сілк Козарт, Девід Зайас, Роберт Фарби, Патрік Гэрроу, Саша Ройз

загрузка...